Parafia św. Kazimierza w Koszalinie

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2018 r.

Dzisiaj:

  1. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny. W dzisiejszym numerze ciekawy artykuł o inicjatywie modlitewnej młodzieży oazowej z naszej diecezji – #zapalświeczkę, w którą możemy się włączyć również dzięki internetowej stronie naszej parafii.

W tygodniu:

  1. Kancelaria parafialna na czas kolędy czynna po wieczornej Mszy Świętej.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 1700
  3. W piątek, podczas Mszy Świętej o godz. 1800 będziemy przeżywać w naszej parafii nawiedzenie obrazu Matki Bożej Królowej Nowej Ewangelizacji – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Inne:

  1. Zapraszamy na oazy zimowe, czyli rekolekcje weekendowe dla dzieci z klas IV-VII szkół podstawowych oraz dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Więcej informacji i zapisy u wikariuszy. Rekolekcje dla dzieci IV-VI poprowadzi w Kołobrzegu ks. Wojtek (26-28.01), opiekę nad kl. VII i młodzieżą gimnazjalną w Ostrowcu k/Wałcza obejmie ks. Mateusz Szczepański ze Szczecinka (2-4.02), zaś młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych poprowadzą ku Panu Bogu w Domu Rekolekcyjnym koło koszalińskiego Seminarium ks. Remigiusz Szauer i ks. Dawid (9-11.02). Koszt wszystkich oaz 60 zł.
  2. Wizytę duszpasterską w parafii rozpoczynamy w dni powszednie od godziny 1600. Podczas ferii zimowych mamy możliwość kolędowania również rano, od godz. 1000. Chęć przyjęcia kolędy rano prosimy zgłaszać u ministrantów, którzy dzień wcześniej będą w naszych mieszkaniach. Układ kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.

 

15 stycznia – ul. Kostenckiego

16 stycznia – ul. Lelewela 2,a,b,c, 3,a,b, 4,a,b,c, 5,a, 6,a,b,c

17 stycznia – ul. Lelewela 8,a, 10,a,b,c,d,e,f,g, 11

18 stycznia – ul. Staszica 1,a,b,c, 2,a,b,c,e,f,g,h, 4,a,b,c,d,e,f

19 stycznia – ul. Staszica  3,a, 5,a,b,c, 7,a,b,c,d,e,f,

20 stycznia – ul. Staszica 9,a,b,c,d,e,f,g,h  + UZUPEŁNIENIA