Parafia św. Kazimierza w Koszalinie

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła

11 listopada 2018 r.

Dzisiaj:

 1. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny.
 2. Nabożeństwa wypominkowe w niedziele o 1700, w dni powszednie o godz. 1730. Wypełnione kartki w otrzymanych kopertach wciąż można składać na tacę lub w zakrystii.
 3. Obchodzimy w naszej Ojczyźnie 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msza święta za Ojczyznę dla mieszkańców naszego miasta na placu przed ratuszem o godz. 1000. Porządek Mszy świętych w naszej parafii jak w każdą niedzielę.

W tygodniu:

 1. Kancelaria parafialna czynna od wtorku do piątku w godz. 1630-1730.
 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy wieczornej.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 1700.
 4. Tygodnik Powszechny zaprasza na spotkanie z bp Krzysztofem Zadarką w czwartek, o godz. 1800, w salkach parafii katedralnej (ul. Chrobrego 7). Tematem spotkania będzie: „Czy Kościół mówi językiem zrozumiałym dla wiernych?”
 5. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie grupy św. Filipa.
 6. Spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 1900 w kościele.
 7. W przyszłą niedzielę, w ramach corocznej zbiórki na seminarium, dk. Marcin wygłosi kazanie powołaniowe i będzie zbierał po Mszach ofiary na utrzymanie naszego Seminarium.
 8. Za tydzień „Niedziela ciasteczkowa” – po Mszy o godz. 900 i 1030 zapraszamy do domu parafialnego na kawę, herbatę i ciastko.
 9. Poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 1200.

W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszli: Edward Bacik – lat 86, Bronisława Nejman – lat 92. Wieczny odpoczynek…