SESJA SZKOŁY MARYI

Szkoła Życia Chrześcijańskiego zaprasza na kolejny rok formacji chrześcijańskiej.

W Koszalinie można rozpocząć lub kontynuować formację chrześcijańską w Szkole Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła.

Sesja jesienna odbędzie się 20-22 października w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie na al. Monte Casino 7.

Początek: piątek o godz. 17:00 (od godz. 17:00do 18:45 zapisy).

Zakończenie: niedziela, ok. godz. 15:00.

Ze względów organizacyjnych uczestnictwo w sesji należy zgłosić poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Udział w zajęciach mogą wziąć osoby pełnoletnie, bez górnej granicy wieku. Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w trakcie konferencji.

Zgłaszamy się przez wypełnienie formularza (preferowana opcja) dostępnego TUTAJ.

Wszelkie pytania tel. +48 692 423 140, lub e-mszkolam-koszalin@wp.pl

Program szkoły jest adresowany do członków ruchów, stowarzyszeń i wspólnot kościelnych, do wszystkich wiernych, którzy poszukują formacji chrześcijańskiej. Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji jest programem formacyjnym, który przygotowuje świeckich katolików do posługi animatora w Kościele, w szerokim rozumieniu tego słowa, zarówno w parafii, jak i w ruchach oraz wspólnotach świeckich.

Formacja w Szkole Maryi trwa sześć lat. Każdy rok składa się z czterech sesji: dziesięciodniowej latem i trzech weekendowych: jesienią, zimą i na wiosnę. Celem Szkoły jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim stworzenie możliwości spotkania Boga, a także nawiązanie relacji między parafiami i wspólnotami z różnych części Polski i Europy.