kolęda – wizyta duszpasterska 2022

Wizyta duszpasterska – Kolęda. Zapraszamy wszystkich do naszego kościoła na Mszę Świętą  o godzinie 18.00 i wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Po Mszy świętej będzie można zabrać specjalnie przygotowaną  w buteleczkach wodę święconą do pokropienia domu.

Plan kolędy dla mieszkańców poszczególnych ulic:

3 stycznia , poniedziałek – ul. Staszica, Lelewela, Bukowa

 

4 stycznia, wtorek – ul. Boczna, Gajowa, Śmiała, Popiełuszki, Prosta

 

5 stycznia, środa – ul. Kosteneckiego, Baczewskiego, Tradycji, Macierzy, Fitio, Siennickiego, Chełmska, Śnieżka, Fijałkowskiego

 

7  stycznia, piątek – ul. Rodła, Żebrowskiego, Gdańska, Gąszczak, Maćkowicza, Kajki, Bożka, Górskiego, Jelec, Sierocińskiego

 

8 stycznia, sobota – Kędzierzyn i Skwierzynka

 

10 stycznia, poniedziałek – ul. Bauera, Kolorowa, Radości, Dobra, Własna, Pieniężnego, Grochowskiego, Domańskiego, Golisza

 

11 stycznia, wtorek – ul. Bliska, Daleka, Weteranów, Wspólna, Wesoła, Młodości, Turowskiego, Warmińska, Mazowiecka, Pomorska

 

12 stycznia, środa – Malownicza, Kielecka, Krakowska, Kujawska, Podlaska, Mazurska, Sudecka, Śląska, Lubuska, Małopolska, Wielkopolska. Wszyscy Przyjaciele i mili Goście terytorialnie mieszkający poza granicami naszej parafii, a czujący się związani z naszą świątynią.

Dodatkowo nowi mieszkańcy naszej parafii w celu poświęcenia swojego domu mogą zaprosić kapłana na wizytę duszpasterską do swojej rodziny. Zgłoszenia  możemy składać w zakrystii kościoła i w kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie. Zgłoszenia przyjmujemy do 12.01.2022.