NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE – LIMIT MIEJSC – DECYDUJ SZYBKO

W 2022 roku nauki przedmałżeńskie w parafii pw. Św. Kazimierza w Koszalinie, będą odbywały się
w ramach Programu dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA. Program ten jest realizowany w małych grupach narzeczonych, którzy uczestniczą w wykładach, warsztatach i dialogach narzeczeńskich. Przewidziany jest też czas na modlitwę i Eucharystię.

 

Na 2022 rok przewidzieliśmy jak na razie edycje programu w następujących terminach:

  • 5-6 marca / 2-3 kwietnia (4 dni)

 

Spotkania odbywają się w domu parafialnym przy kościele p.w. św. Kazimierza w Koszalinie przy ulicy Popiełuszki 2.

 

Zgłoszenie na program polega na wypełnieniu i wysłaniu ankiet zgłoszeniowych – do pobrania ze strony parafii – na adres koszalin.narzeczeni@gmail.com. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona o przyjęciu decyduje kolejność wpłynięcia wypełnionych obydwu ankiet narzeczonych.

 

Ważne zasady:

  • Ze względu na pracę metodą warsztatową i dialogi narzeczonych nie przyjmujemy zgłoszeń od pojedynczych osób. W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY Narzeczonych.
  • Do ukończenia kursu niezbędne jest 100% obecności obojga Narzeczonych.
  • Ważnym elementem kursu są zadania związane z warsztatami, które Narzeczeni wykonują pomiędzy poszczególnymi spotkaniami.

 

W ramach nauk każde z narzeczonych otrzymuje drukowane materiały warsztatowe. Ze względu na organizację posiłków każdorazowo dla grupy, koszt programu będzie podawany przy każdej edycji tuż przed jej rozpoczęciem.

 

Kontakt:

Joanna i Paweł Gritzman

tel. 506781540

e-mail: koszalin.narzeczeni@gmail.com